BABY TEAM – це сучасна українська торгова марка, що пропонує широкий асортимент продукції для догляду та розвитку дитини від народження.

Секрет популярності Baby team простий і відображається в політиці компанії:

По-перше, це створення лінійки продукції дитячих товарів, що задовольняють будь-які потреби в догляді та турботі за малюком. Адже ми знаємо, що найбільша радість для батьків – це спостерігати, як росте і гармонійно розвивається дитина.

По-друге, ми суворо дотримуємося чинного законодавства України та затверджених норм і вимог до якості дитячих товарів. Вся продукція Baby team виробляється на провідних фабриках і заводах та відповідає світовим стандартам якості та безпеки. Пропоновані нами товари безпечні, що підтверджено численними відгуками вдячних клієнтів.

По-третє, постійна ротація, оновлення та розширення асортименту відповідно до потреб наших споживачів. Ми постійно збільшуємо свій асортимент приблизно на 30% щороку.

По-четверте, продукція Baby team доступна широкому колу споживачів.

У нашій роботі ми дотримуємося принципу “Made for children to be happy”, що в перекладі з англійської означає “Зроблено для дітей, щоб бути щасливими”.

З 2013 року ми плідно працюємо над нашим проєктом, бо віримо, що наша продукція приносить користь і радість. А ви даруєте нам можливість втілювати всі ідеї в життя.